Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Internet, media i muzyka

Prezentujemy Państwu nasze przykładowe realizację z różnego zakresu projektowania stron internetowych i mediów.

Są to zarówno mikro strony jak i rozbudowane serwisy, a także sklepy internetowe. W ramach prac nad powierzonym zleceniem wykonujemy szkolenie z obsługi i zarządzania daną stroną.
Istniej również możliwość odciążenia zainteresowanych z administracji i powierzenie nam stałej opieki nad serwisem www.

Wykonujemy także prezentacje audio-wizualne, teledyski, klipy, spoty, filmy reklamowe z możliwością nagrania autorskiej muzyki.

 

Eductum

Eductum

Portal Eductum - na potrzeby konsolidacji usług szkoleniowych z branży fryzjersko-kosmetycznej zaprojektowaliśmy portal Eductum. Wykonaliśmy projekt logotypu jak i całej szaty graficznej wraz z systemem zarządzania szkoleniami. Zaprojektowaliśmy system wyszukiwania i indeksowania szkoleń z możliwością sprawnego zapisu na wybrane szkolenie. Wszystko w pełni zautomatyzowane dla wygody klienta oraz administratora serwisu.

Zobacz stronę

 

 

 

Zespół Joker

Zespół Joker

Zespół Joker - wykonaliśmy projekt multimedialnej strony internetowej. Możemy posłuchać nagrań zepsołu, które automatycznie załączają się po wejściu na stronę, jak i zmieniają w trakcie zmian podstron. Zobaczyć klipy czy też zapoznać sie z galerią. Całość wykonana w bardzo nowowczesnej i atrakcyjnej formie.

Zobacz stronę

 

 

 

 

WHBIB

WHBIB

Wooden Handicrafts Bibrzycki - wykonaliśmy kompleksową obsługę stoworzenia i wdrożenia w "życie" brandingu nowej marki. Począwszy od wypracowania z klinetem nazwy firmy, poprzez stowrszenie loga, materiałów identyfikacyjnych, katalogów branżowych w kilku językach jak i utworznia serwisu www w języku polskim i angielskim.

Zobacz stronę

 

 

 

Simech

Simech

Serwis internetowy firmy Simech. Wyposażony w system CMS. Przeszkoleni pracownicy mają możliwość dbania o administrację i rozwój własnego serwisu.

Zobacz stronę

 

 

 

 

 

 Sklep Simech

Sklep Simech

Sklep internetowy firmy Simech. Oprócz głównego serwisu firmowego zaprojektowaliśmy także sklep.

Strona zostanie opublikowana wkrótce.

Wkrótce

 

 

 

 

Invest Plus

Invest Plus

Invest Plus zajmuje się profesjonalnym doradztwem finansowym. Zwrócono się do nas o pomoc w zaprojektowaniu wizerunku nowo powstałej firmy. Największą satysfakcją dla nas jest klient, któremu możemy zaproponować stworzenie odpowiadającego mu logotypu, serwisu www, identyfikacji wizualnej oraz zadbać o PR, branding, reklamę – takim klientem był Invest Plus.

Serwis internetowy służy przede wszystkim jako narzędzie pozyskiwania informacji o klientach, którzy chcą nabyć produkt, bądź usługę poprzez szereg bardzo funkcjonalnych formularzy, czytelnych i łatwych do wypełnienia. Wiedzieliśmy że nasz klient chciał, żeby forma strony była przejrzysta i budziła pozytywne wrażenie.

Zobacz stronę

 

Janusz Kurtyka info

Janusz Kurtyka info

Projekt ten należy do wyjątkowych w naszej dotychczasowej działalności. 

Serwis poświęcony jest pamięci zmarłego tragicznie śp. Jnuszowi Kurtyce - byłemu prezesowi IPN. Zestawia i prezentuje ona dorobek naukowy, zbiór informacji o życiu i działalności. Zawiera archiwalne materiały zdjęciowe, publikację, fragmenty prac naukowych, opinie i wywiady, a także filmy prezentujące tą postać.

Zobacz stronę

 

 

 

Schoolline

Schoolline

Schoolline - to firma zajmująca się szkoleniem z zakresu nowoczesnego fryzjerstwa. Pomaga w rozwoju zaróno młodym adeptom jak i szkołą fryzjerskim. 

Serwis internetowy prezentuje bogatą ofertę szkoleniową i produktową. A także promuje młodych fryzjerów prezentując ich pomysły w dziale galerii. System wysyłki newsletterów i forum pomaga w utrzymywaniu stałych relacji z użytkownikami witryny, a także rozszerza swoją reklamę i pozyskuje nowych uczestników programu Schoolline.

Zobacz stronę

 

 

 

Zibi

Zibi

Zibi jest firmą działającą w branży meblarskiej od 1995 roku. Zostaliśmy zaproszeni do współpracy przy realizacji nowej strony internetowej. W tym zleceniu ważne było jak najlepsze przedstawienie bogatej oferty asortymentu, a także połączenie serwisu ze sklepem internetowym.

Strona z ciemnym tłem, nawiązującym do struktury drewna oraz jasne, czytelne czcionki. Pozostałą kolorystykę uzyskaliśmy poprzez prezentację produktów w katalogu w różnych zestawianiach kolorystycznych na białym tle. Serwis uatrakcyjniają także ruchome galerie fotografii z poszczególnych realizacji. Pamiętaliśmy cały czas, że firma ta posiada już renomę na rynku co należało uwzględnić i nadać nowoczesny wizerunek firmie tak aby był zbieżny z jakością usług.

Zobacz stronę

 

 

 

MATERIAŁY VIDEO

 

Spot reklamowy Sagan Consulting

Sagan Consulting

 

Firma Sagan Consulting działa w sferze usług finansowych, nie wytwarza zatem produktu w sensie widzialnym. Naszym zadaniem było znaleźć taką formę reklamy aby możliwe było nadanie pewnego, widzialnego charakteru działalności naszego klienta. Do tego celu użyliśmy animowanego spotu reklamowego, przedstawiającego zakres usług firmy. Jego zaletą jest szerokie zastosowanie, np. jako materiał promocyjny pokazywany na targach, spotkaniach biznesowych, wręczany klientom na nośnikach, np. pen drive, umieszczony na stronie internetowej, a obok tego świetną wizytówką firmy. Kolejną zaletą jest możliwość reklamy i promocji w internecie na portalach branżowych, społecznościowych, serwisach typu YouTube. Może być wykorzystany również jako spot telewizyjny. 

Zobacz film

  

 Film dokumentalny "Ponad nami"

Ponad nami

Film dokumentalny zrealizowany przez Pawła Jeleńskiego i Łukasza Korczyka poświęcony astronomowi, Jarosławie Brzózce, dla którego badanie kosmosu jest nie tylko wielka pasją, ale również próbą zrozumienia naszego istnienia. Jest to też jeden z nielicznych filmów dokumentalnych w Polsce, mówiący o rodzimej astronomii.

REALIZACJA I MUZYKA: PAWEŁ JELEŃSKI, POMOC PRZY REALIZACJI: ŁUKASZ KORCZYK, WYSTĄPIŁ: JAROSŁAW BRZÓZKA, PRODUCENCI: PAWEŁ ŁUKASIK oraz STANISŁAW JELEŃSKI

Zobacz film

 

 

Filmik reklamujący płytę "Rumi" zespołu PASIMITO 

Pasimito - Rumi

Debiut tego albumu odbył się na festiwalu Heineken OPENER Festival 2010. Teksty zawarte na płycie inspirowane są poezją Rumiego - poety, mistyka oraz twórcy zakonu wirujących derwiszy. Materiał na płytę „Rumi” został zarejestrowany i zrealizowany w studio „Radioaktywni” na przełomie marca i kwietnia 2009 roku. Najwyższej jakości sprzęt umożliwił nagranie materiału „100 live” - zachował energię zespołu i oddał moc oświeconych tekstów Rumiego. Zaprazsamy do obejrzenia filmiku i zainteresowania się zespołem PASIMITO.

 

Zobacz film

 

Filmik reklamujący zespół PASIMITO

Pasimito

Pasimito powstało w 2005 roku. Poruszając się po elastycznym gruncie instrumentalnej muzyki improwizowanej, zespół początkowo łączył w swej twórczości jazz, ambient, rock, elektronikę i etno. Grupa przez kilka lat działalności grała „tradycyjne” koncerty, jak również angażowała się w wydarzenia multimedialne. Fani w całym kraju znają Pasimito z występów ilustrujących klasyczne nieme filmy (m.in. „Pancernik Potiomkin”, „Upiór w Operze” oraz „Nanook z Północy???). Na przełomie 2008 i 2009 roku, zespół skierował się w stronę bardziej uporządkowanych struktur muzycznych, sięgając jednocześnie po teksty oświeconego Rumiego by w lipcu 2010 nakładem niezależnego wydawnictwa Falami ukazała się płyta "RUMI".

 Zobacz film