O Goodstudio
Jesteśmy nowoczesną agencją
reklamową & IT.

Ponad 10-letnie doświadczenie na rynku w tworzeniu Good Vibes

Od pierwszego projektu naszą misją jest kompleksowość! Pomagamy nie tylko w budowaniu wizerunku Twojej firmy, produktu, usługi czy wydarzenia, ale i zarządzamy powierzonymi inicjatywami. Dobieramy odpowiednie narzędzia, by z czystym sumieniem powiedzieć na końcu, że oddajemy w Twoje ręce najlepsze dzieło. Projektujemy i obsługujemy strony oraz sklepy internetowe. Tworzymy od podstaw projekty graficzne pod druk i web, jak również mierzymy się z już powstałymi, które wymagają odświeżenia bądź całkowitej zmiany. Opracowujemy i realizujemy kampanie reklamowe oraz wykonujemy zlecenia z dziedziny mediów, Internetu i muzyki, którą kochamy!

Nasze usługi

Strony www, sklepy internetowe

Projektujemy nowoczesne strony www oraz sklepy internetowe dostosowane do Twoich potrzeb.
Możemy stworzyć w pełni autorski projekt lub skorzystać z możliwości, jakie daje nam wysoce wyspecjalizowany świat WordPress’a.
Jeśli masz już stronę internetową, którą chciałbyś odświeżyć lub rozbudować np. o moduł sklepu – skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci optymalne rozwiązanie. 
Ważne! Nie zostawiamy Cię samego! W ramach realizacji zlecenia, przeszkolimy Cię z obsługi i zarządzania daną stroną.
Możesz także powierzyć nam stałą opiekę nad serwisem www lub sklepem, by odciążyć Cię z dodatkowych obowiązków.

DTP, projekty graficzne, druk, wydawnictwo

W ramach DTP wykonujemy skład książek, czasopism, folderów, broszur, ofert, materiałów reklamowych i korporacyjnych. Tworzymy materiały do druku, jak również do zastosowań w mediach elektronicznych, mające szeroką gamę zastosowań. Poczynając od reklamy internetowej, banery, newslettery, poprzez wizytówki, ulotki, plakaty, a kończąc na zaawansowanych projektach publikacji, reklam wielkoformatowych czy materiałów wystawienniczych. Wiemy, że każdy z wymienionych typów projektów ma swoją misję do spełnienia, dlatego za każdym razem uwzględniamy jego cel i zastosowanie, by otrzymać zamierzony efekt. 
Jako wydawnictwo zajmujemy się kompleksową obsługą wykonania publikacji, dbając o najwyższą jakość w atrakcyjnych cenach.

Branding, marka, identyfikacja wizualna

Branding rozumiemy jako pomoc w kompleksowym budowaniu i zarządzaniu wizerunkiem firmy, produktu, usługi bądź wydarzenia. Wprowadzamy również zagraniczne marki na rynek polski. Zarządzamy powierzonymi projektami. Dobieramy odpowiednie środki do jak najlepszego finalnego efektu.  W ramach bradingu wykonujemy: nowe logotypy, modernizujemy już istniejące, jak również projektujemy całą identyfikację wizualną (księgi znaku, papiery firmowe, wizytówki, teczki ofertowe, itp.). Wykonujemy grafiki dla nowo powstałych firm, usług czy wydarzeń. Kładziemy duży akcent na fazę przygotowawczą projektu, następnie na spójność wykonywanych projektów, tak by całość miała zwarty charakter. Tym samym była marką rozpoznawalną. 

Marketing i PR

W dzisiejszych czasach, gdzie świat stał się mocno medialny i mocno Internetowy, stawiamy na przejrzysty oraz chwytliwy wizerunek, który pomożemy Ci wykreować, w razie potrzeby – pomóc w jego utrzymaniu. Dzięki temu, że śledzimy rozwój technologii i Internetowy świat, pokażemy Ci możliwości rozwoju oraz promocji Twojej marki w oparciu o nowatorskie pomysły naszego zespołu.
Wesprzemy Cię od stworzenia loga, strony www, sklepu internetowego przez promocję produktu/usługi, po reklamę i zorganizowanie dopasowanego eventu jak szkolenie, festiwal czy koncert muzyczny.

Video, Art, Fashion

To kolejny obszar, w którym z pasją stworzymy dla Ciebie prezentacje audio-wizualne, teledyski (klipy), spoty czy filmy reklamowe z możliwością nagrania autorskiej muzyki!
Jako, że działania około projektowe będa odbywały się równolegle na wielu płaszczyznach, ważne by miały spójny charakter, tworzyły logiczną całość a przy tym dały nietuzinkowe efekty!
GoodStudio pracuje w zgranej drużynie z filmowcami, reżyserami, operatorami, muzykami, modelkami czy aktorami. Mocno wspieramy się w projektach lokalnych, ale i w całym kraju. Zobaczcie efekty tej współpracy!

Muzyka, eventy, koncerty, management

Od dziecka naszą pasją jest muzyka, jesteśmy temu wierni i z miłoscią tworzymy GoodVibesMusic. Dzięki współpracy z ludźmi osadzonymi w muzyce, mamy możliwość organizowania koncertów, eventów i zadbania o oprawę muzyczną. A jeśli poszukujesz zespołu czy wokalisty na swoją imprezę – daj znać, przedstawimy Ci naszych przyjacioł i wesprzemy technicznie. Najświeższym owocem tego projektu jest MyToTy, zespół, który mimo iż raczkuje, to zrzesza świetnych muzyków sesyjnych, zaraża dobrym brzeminiem i energią, które przyciągają kolejnych graczy.

Klienci

Dla których tworzymy